آدرس

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

تماس واتساپ

پروژه مسکونی MAN-S7

پروژه ای بی نظیر در قبرس شمالی
شرایط پرداخت: ۳۰ درصد پیش پرداخت
۵۵ درصد ۴۲ ماهه بدون سود
۱۵ درصد هنگام تحویل کلید

 

با خرید یکی از واحد های مسکونی این پروژه بی نظیر می توانید از طریق شرکت من-اینوستمنت اقدام به دریافت اقامت قبرس شمالی نمایید و آینده خود و خانواده تان را تضمین  کنید. شرکت مشاوره سرمایه گذاری و امور مهاجرتی من اینوستمنت با مدیریت مهدی اسعدی نژاد شما را در تمامی امور مربوط به اخذ اقامت همراهی خواهد کرد و تنها ظرف مدت 25 روز میتوانید اقامت خود را در این جزیره زیبا که به نگین مدیترانه شهرت دارد دریافت کنید.

مجموعه ای شامل یک هتل و سه برج مسکونی ٢۶ ، ٢٨ ، ٣١ طبقه با امکان استفاده از تمامی امکانات هتل برای ساکنین برج های مسکونی این پروژه در چند قدمی ساحل واقع شده است. علاوه بر فاصله ی کم این پروژه تا ساحل، این پروژه دارای استخرهای به بزرگی ٧٠٠٠ متر مربع می باشد.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت من اینوستمنت در ارتباط باشید.

این پروژه تمامی امکانات یک زندگی لوکس در کنار دریای مدیترانه را برای شما به ارمغان می آورد.مهدی اسعدی نژاد مدیرعامل شرکت من اینوستمنت و متخصص در امور سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی  این پروژه را مناسب برای سرمایه گذاری ، زندگی دایمی و تعطیلات با تضمین برگشت سرمایه پر سود پیشنهاد میکند.

برخی از امکانات این پروژه : 🎄استخر ٧٠٠٠ متری 🎄روف پول یا استخر در طبقه ی ٢۶ ام 🎄پنجره های پانورامیک با دو جداره 🎄کفپوش 🎄سرامیک با کیفیت 🎄زیر ساخت برای اینترنت و تلویزیون 🎄پارکینگ 🎄پارک آبی 🎄زمین بازی برای کودکان 🎄زمین تنیس 🎄زمین والیبال و بسکتبال 🎄رستوران و کافه بار 🎄ماساژ ، اسپا و سونا
برای اطلاعات بیشتر جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی و همچنین بازدید رایگان از قبرس شمالی کارشناسان شرکت من اینوستمنت آماده ارائه خدمات می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code


دسته بندی پروژه ها


نرخ ارز لحظه ای


پروژه های سرمایه گذاری قبرس شمالی


راهنما مهاجرت به قبرس شمالی


دانستنی های قبرس شمالی

error: امکان کپی برداری وجود ندارد!