آدرس

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

تماس واتساپ

برنامه ریزی فضا

برنامه ریزی فضا

برنامه ریزی فضایی یک فرایند ذاتی پیچیده است. به همین دلیل ، یک سری تمرینات برنامه ریزی ، از فضاها و ساختمانهای بسیار کوچک گرفته تا فضاهای بزرگ با الزامات برنامه پیچیده تر ، به عنوان تکنیک های اصلی ارائه می شود ، و منابع توصیه شده برای مطالعه و مرجع در آن گنجانده شده است.
فرایند برنامه ریزی فضا زمانی است که شخص یا گروهی از مردم تصمیم می گیرند یک ساختمان یا قسمتی از ساختمان را برای استفاده عملی جدید استفاده کنند. این ممکن است شامل اجرای وسیع از فضای مسکونی یا کار کوچک تا امکانات وسیع تجاری و سازمانی باشد. به جز در ساده ترین فضا ، یک آپارتمان یا دفتر کوچک ، که از اکثر کاربران ساختمان استفاده کارآمد و رضایت بخش می کند. در این زمان است و چرا یک متخصص برنامه ریزی فضا ، یک طراح داخلی یا یک معمار ، برای حل مشکل فراخوانده شده است.
روش برنامه ریزی
متدولوژی برنامه ریزی عبارتی است که برای توصیف مرحله فرآیند برنامه ریزی فضا استفاده می شود وقتی مشکل برنامه ریزی به برنامه ریز (با یا بدون برنامه) ارائه می شود. با شروع برنامه ریزی فیزیکی ، معمولاً با نمودارهای حبابی یا طرح های بلوک به پایان می رسد. در برخی از محافل حرفه ای ، این فرایند پیش از طراحی نامیده می شود-به این معنی که تمام مراحل لازم برای جمع آوری داده ها ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل و تفسیر قبل از برنامه ریزی واقعی انجام می شود. برای بسیاری در زمینه های طراحی ، “روش برنامه ریزی” و برنامه نویسی مترادف هستند. با این حال ، برخی معتقدند که نمودار و نمودار به عنوان بخشی از روش برنامه ریزی توصیف می شود که خارج از محدوده برنامه نویسی است.

منبع: Racomplex.com

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code


دسته بندی پروژه ها


نرخ ارز لحظه ای


پروژه های سرمایه گذاری قبرس شمالی


راهنما مهاجرت به قبرس شمالی


دانستنی های قبرس شمالی

بازار و مراکز خرید قبرس شمالی

بازار و مراکز خرید قبرس شمالی

تامین آب آشامیدنی در قبرس شمالی

تامین آب آشامیدنی در قبرس شمالی

error: امکان کپی برداری وجود ندارد!