آدرس:

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

استراتژی های انتخاب ملک در قبرس شمالی

استراتژی های انتخاب ملک در قبرس شمالی

سنجش موقعیت ملکی که قصد خرید آن را دارید یکی دیگر از ضرورتهای یک سرمایه گذاری موفق در این زمینه است.سعی کنید سرمایه خود را برای خرید ملکی هزینه کنید که به اصطلاح عموم ، جای پیشرفت دارند.به عبارت دیگر، کیفیت منطقه ای که شما در آن ملک یا زمینی را خریداری میکنید ، در موفقیت یا عدم موفقیت سرمایه گذاری و پیش بینی استقبال افراد و شرکتها نسبت به اجاره یا خرید ملک شما تاثیر مستقیم میگذارد.

 

 

به عنوان مثال، اگر شما در یک محله در نزدیکی یکی از دانشگاه های کشور سرمایه گذاری کنید ، این شانس را خواهید داشت که پس از ساخت، واحدهای خالی تان پر از دانشجویان و استادهایی شود که محل زندگیشان از دانشگاه فاصله دارد.اگر زمینی در جوار این دانشگاه خریده اید حتی میتوانید ان را پانسیون (خوابگاه دانشجویی) کنید یا یک زمین ورزشی برای اخر هفته های دانشجویان تدارک ببینید.

 

با خرید ملک در مکانهایی مانند مرکز شهر هم که همیشه متقاضی برای آن وجود دارد پیشنهاد مناسبی در این زمینه به نظر میرسد. موقعیت انفرادی ملک در کنار موقعیت محله ای ان نیز امر مهم دیگری است که باید در زمان خرید به ان توجه کنید.واقع شدن ملک در مسیرهای اصلی رفت و آمد مانند کنار خیابان یا دو نبش بودن ملک و سایر ویژگیهای این چنین باعث میشود ارزش افزوده ملکتان نسبت به سایر املاک اطراف که این ویژگیها را ندارند بیشتر شود.

 

 

اما هر ملکی ارزش سرمایه گذاری ندارد. سرمایه گذاری در املاک دارای نکات مهمی است که کسب سود بالای معاملاتی تنها با رعایت این نکات سرمایه گذاری در املاک امکانپذیر میباشد.برای رسیدن به سود کلان از طریق سرمایه گذاری در املاک راههای زیادی وجود دارد. در اینجا میخواهیم چند نشانه از املاکی که ارزش سرمایه گذاری دارند و برای شما سوددهی خواهند داشت را بیان کنیم. باید بگوییم املاک بسیاری هستند که میتوانید برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

آپارتمان، زمین کلنگی، مستغلات(ویلا)، ساختمان اداری (دفتر کار)، واحد تجاری (مغازه) و ….

استراتژی های انتخاب ملک

 

سرمایه گذاری در املاک باید سریعا برای شما پول سازی کند.

بسیاری به اشتباه معیار سرمایه گذاری در املاک و کسب سود ان را مشروط به طی گذشت زمان مدت زمان طولانی میدانند، و در طول این مدت هزینه های زیادی را صرف باز سازی ملک میکنند. این دقیقا همان اشتباهی است که باعث میشود سرمایه گذاری شما نتیجه ندهد و یا دیر بازده باشد. اما یک سرمایه گذاری در املاک موفق دارای یک شرط اساسی است.

دقیقا همان زمانیکه ملکی را میخرید باید به سود برسید. به این معنی که درامد شما(در قالب چک، اجاره رهن ) باید هزینه های شما را پوشش دهد.

 

 

جیم لودیک کارشناس مالی در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات توصیه میکند:
به دنبال املاکی برای سرمایه گذاری باشید که اجاره ۱۰ ماهه انها بتواند تمام هزینه های شما(پرداخت وام ، پرداخت مالیات و بیمه و هزینه های باز سازی را پوشش دهد.قانون معروف دیگر برای سرمایه گذاری در املاک قانون دو درصد است.طبق این قاعده اجاره ماهیانه شما باید حداقل ۲٪ از کل قیمت خرید ملک باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دسته بندی خدمات ما


راهنما مهاجرت به قبرس شمالی


پروژه های سرمایه گذاری قبرس شمالی


دانستنی های قبرس شمالی

error: امکان کپی برداری وجود ندارد!