آدرس:

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

سوالات متداول

 

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم همه این سوال و جواب را مطالعه فرمائید.

بله . شرکت ما تورهای رایگان 3 الی 6 روزه بازدید از پروژه ها و کمپانی های قبرس شمالی را دارد .

دعوتنامه ای که ما برای شما صادر میکنیم ،دعوتنامه بیزینسی هست ، در صورتی که به هر دلیلی خرید اتفاق نیوفتد ، شما 3 روز از تور ما به صورت رایگان بهرمند خواهید شد و هزینه ای بابت اقامت 3 روز پرداخت نخواهید کرد.

در صورتی که شما از طرف شرکت ما دعوتنامه رسمی دریافت کنید ، نیازی به اخذ ویزا نیست .

طبیعتاً قیمت املاک در تمام کشورهای جهان بستگی به امکانات پروژه ، موقعیت ملک ، طبقه ، ویو ، نور خورشید و خیلی عوامل دیگه دارد ، اما به طور کل تقریبا میتوان گفت با مبلغی حدود 45 هزار پوند میتوان برای خرید ملک اقدام کرد، اما توجه کنید که تعداد اعضای خانواده هم کاملا نقش مهمی در انتخاب ملک دارد تا بتوان اقامت خانواده را اخذ نمود.

مبالغ مورد نیاز از طریق صرافی های مورد تایید مستقیما به حساب کمپانی های سازنده واریز خواهد شد.

به 2 روش خرید اتفاق خواهد افتاد ، اول حضوری که در این روش بعد از مذاکرات اولیه و دریافت تمامی توضیحات و مشاوره های لازم شما با هماهنگی با ما اقدام به تهیه بلیط هواپیما می کنید و بعد از ارسال تصویر بلیط شرکت ما اقدام به صدور دعوتنامه رسمی می کند و شما با آن دعوتنامه به قبرس شمالی مراجعه خواهید کرد و 3 الی 6 روز مهمان ما خواهید بود ، بعد از بازدید از پروژه ها و مورد پسند واقع شدن اقدام به خرید ملک می کنید، در روش بعدی خرید به صورت آنلاین می باشد که بعد از دریافت تمامی توضیحات تمامی پروژه های مد نظر با توجه به بودجه شما توسط ما انتخاب و به صورت کاملا لایو و زنده تمامی مراحل انتخاب و خرید ملک به همراه شما پیش خواهد رفت ، در این روش زحمت کار برای ما خیلی زیاد خواهد بود و تمام تلاش خود را برای بهترین انتخاب ها و جلب اعتماد شما انجام خواهیم داشت.

املاک در قبرس شمالی به صورت نقد و اقساط فروخته می شوند.

سرمایه مورد نیاز بستگی مستقیم به تعداد اعضای خانواده شما دارد ، میزان مبلغ سرمایه کیس با کیس فرق دارد و این موضوع در مشاوره های رایگان اختصاصی کاملا توضیح و برآورد خواهد شد.

ما بعد از خرید ملک تمامی کارهای اداری شما رو شروع خواهیم کرد و در زمان حدود 25 الی 30 روز کاری میتوانیم اقامت شما را اخذ نماییم.

جزیره قبرس سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه هست مابین 3 قاره افریقا ، اروپا و آسیا واقع شده است .

کل جزیره قبرس در سال 2020 به عنوان پنجمین کشور امن جهان و اولین جزیره امن جهان انتخاب شده است.

واحد پول معاملاتی در خرید و فروش املاک ، خودرو ، اجاره بها با پوند انگلستان است و سایر هزینه های زندگی با لیر انجام میشود.

زبان ترکی قبرسی و انگلیسی جزو زبان های رسمی این کشور محسوب میشود.

زبان ترکی قبرسی و انگلیسی جزو زبان های رسمی این کشور محسوب میشود.

در قبرس شمالی 8 دانشگاه معتبر و خوب وجود دارد که حداقل 2 تا از این دانشگاهها جزو رنکینگ جهانی هستند و معتبر ، تحصیل در این کشور میتواند سکوی پرتابی برای شما باشد.

به طور متوسط هزینه های زندگی به صورت نرمال برای هر فرد در حال حاضر حدود 1500 الی 2000 لیر در ماه می باشد ، البته هزینه اقساط با توجه به اینکه با پوند است در این مبلغ لحاظ نشده است .

بله پرواز مستقیم به قبرس شمالی وجود دارد به گونه ای که کارت پرواز در ایران صادر میشود ، اما در ترکیه پرواز شما تعویض خواهد شد و در اصل پرواز شما ترانزیت محسوب میشود و جمعا 2 پرواز شما حدود 5.30 دقیقه میباشد.

برای استفاده از تور رایگان و بازدید از پروژه ها تعداد نفرات بستگی به ملک مورد نیاز شما دارد. به طور کل ما معمولا میزبان خانواده اصلی شما خواهیم بود.

در حال حاضر اگر واقع بینانه به داستان نگاه کنیم ، در هیج جایی از جهان همچین شرایط ایده آلی برای سرمایه گذاری و مهاجرت وجود ندارد، شما با پرداخت 30 درصد از ارزش ملک هم صاحب ملک می شوید هم اقامت می گیرید هم الباقی مبلغ را در اقساط بلند مدت بدون بهره پرداخت می کنید و هم با همان 30 درصد ابتدایی ملک مورد نظر به نام شما منتقل می شود نیاز به ارایه مدرک زبان و ضامن نیست و از همه مهمتر فقط در 25 روز کاری اقامت این کشور را اخذ خواهید کرد.

شما باید بعد از خرید ملک هزینه 5 درصد مالیات ملک را ( فقط یکبار در تمام تاریخ اون ملک) پرداخت کنید که نیم درصد ابتدا و چهار و نیم درصد یکسال بعد از تحویل کلید .حدود 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده و مبلغی حدود حداکثر 500 دلار برای اخذ اقامت هزینه دارید .

شرایط اخذ اقامت دائم متفاوت از اقامت موقت هست ، امکان آن وجود دارد به شرطی که شرایط آن برای شما وجود داشته باشد .

بله در صورتی که ملک نقدا خریداری شود و ملک مورد نظر دارای سند مالکیت باشد بله سند به نام می شود و در صورتی که ملک خریداری شده دارای اقساط باشد سند تنظیم می شود اما تا پایان اقساط به شما تحویل داده نمیشود.

تمام کارهای شما حداکثر در 3 روز کاری به اتمام خواهد رسید.

در حال حاضر منطقه لانگ بیچ شهر اسکله در حال توسعه هست و بهترین مکان برای سرمایه گذاری و داشتن زندگی با کیفیت است .

رشد املاک به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد ، اما به طور کل اگر ملک مورد نظر در زمان مناسب ، مکان مناسب ، طبقه مناسب با ویو مناسب و با قیمت مناسبی خریداری شود قطعا با افزایش و رشد مواجه خواهد شد .

سفر به سایر کشورها موضوعی است خارج از بحث اقامت ، صلاحیت شما در اخذ ویزا مورد نظر بستگی به ارایه مدارک لازم دارد ، اما به طور کلی با توجه به جمعیت کم در این کشور ممکن است مراحل آن راحتتر انجام شود .

قوانین وراثتی به این شکل است که در صورت فرد فوت کند تمام دارایی ها و اموال ایشان به وراث قانونی او خواهد رسید و خانواده درجه یک میتوانند به نام خود اقامت را اخذ نمایند و تمام دارایی را طبق قانون بین ایشان تقسیم خواهد شد .

سوالات متداول

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ؟

فرم زیر را تکمیل کنید کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت

    برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید