آدرس

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

تماس واتساپ

چرا قبرس شمالی گزینه ای خوب برای سرمایه گذاری است؟

چرا قبرس شمالی گزینه ای خوب برای سرمایه گذاری است؟

چرا سرمایه گذاری در قبرس شمالی ؟

– بازگشت سریع سرمایه گذاری

– قیمت پایین هزینه های زندگی

– اقتصاد رو به رشد قبرس شمالی

– قبرس شمالی مکان کوچکی است،اما با رشد اقتصادی سریع،طیف گسترده ای از فرصت های سرمایه گذاری را فراهم میکند.

– مکان امن برای سرمایه گذاری

– پایین ترین نرخ جرم و جنایت در اروپا

– درآمد اجاره ای تضمین شده

– ویزای رایگان برای کشورهای اروپای شرقی

– 10 سال بدون مالیات بر درآمد برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری

– افزایش گردشگری تا حدودی به دلیل افزایش هتل ها و کازینوهای 5 ستاره

– بیش از 100،000 جوان از بیش از 100 کشور در دانشگاه های بین المللی آن تحصیل می کنند ، و این امر آموزش را به عنوان بخش پیشرو اقتصاد خود تبدیل می کند.

– امنیت سیاسی در هر دو طرف جزیره تمایل شدیدی به اتحاد مجدد وجود دارد که این امر باعث افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی می شود و فرصت های شغلی زیادی را باز خواهد کرد.

 

 

اقتصاد این کشور وابسته به اروپا نیست.نبود این کشور در اتحادیه اروپا در گذشته به عنوان یکی از نقاط ضعف آن تلقی میشد،حال آنکه در سالهای اخیربه یکی از نقاط قوت آن بدل شده و بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.تمامی اراضی و املاک قبرس شمالی با پوند انگلیس مبادله میشوند که ارزی پایدار به حساب می اید و به صورت غیر رسمی واحد پولی این کشور است و شما میتوانید در تمامی مراکز خرید ، رستورانها و غیره نیز از این ارز بجای لیر ترکیه استفاده نمایید.بعلاوه پوند انگلیس بنابر تحلیلهای مختلف موجود در سال 2018 و اوایل سال 2018 میلادی برابری خود را در برابر دیگر ارزها بالا برده است .از سوی دیگر با پایین امدن ارزش یورو در سالهای اخیر میزان ارزش ملک در دیگر کشورهای مدیترانه مانند اسپانیا و یونان پایین امده است .
با فرو پاشی اقتصاد یونان و به طبع ان اقتصاد قبرس جنوبی و همچنین به رسمیت شناختن این کشور از سوی دادگاهی در اروپا در سال 2010 بسیاری از سرمایه گذاران به سمت قسمت شمالی جزیره امدند که این خود باعث افزایش قیمت ملک به میزان 25%در چندسال اخیر شد.

 

بالا رفتن ارزش سرمایه:


در سالهای اخیر قیمت ملک و زمین در نقاط کلیدی جزیره بین 10%تا 40% در سال از خود افزایش نشان داده اند که این خود میزان قابل توجهی است.دلیل انکه املاک در قبرس شمالی برخلاف اروپا رشد داشته این است که در این کشور شرکتهای خصوصی با سرمایه شخصی بجای گرفتن وام بانکی اقدام به ساخت پروژه های خود میکنند و برای همین است که در زمان رکود اقتصادی جهان تاثیر انچنانی در این بخش دیده نشد.توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در این بخش سوداوری مناسبی در میان مدت و بلند مدت خواهد داشت ودر کوتاه مدت تنها در موارد خاصی جواب خواهد داد.
میزان تقاضا برای اجاره در برخی از نقاط کلیدی مانند گیرنه و فاماگوستا از طریق توریستها ، دانشجویان و همچنین کارمندان بسیار بالا بوده و صاحبان ملک میتوانند درامدی بین 5تا10در صد ارزش ملک را درسال از این راه بدست اورند.با توجه به نوسانات نرخ ارز در ایران و همچنین بالارفتن روز افزون ان سرمایه گذاری ارزی و داشتن درامد ارزی میتواند راه مناسبی باشد برای پایین امدن تاثیر ان در زندگی هم میهنان عزیز باشد

 

قبرس شمالی برای اروپایی ها جذاب است

اولین تعطیلات خارجی خود را به خاطر دارید؟ چطور در هوای گرم به هنگام خروج از درب هواپیما هوای گرم با شدت به شما برخورد کرد ، تابش نور خورشید از اولین پنجره در صبح ، آب دریا به همان اندازه گرم و ملایم به عنوان حمام و بوی بره کباب شده و گیاهان دارویی برای شام ؟ خوب ، قبرس شمالی ، مدیترانه مانند گذشته است. جای تعجب نیست که تعداد فزاینده ای از اروپایی ها و اسکاندیناوی ها تصمیم به خرید ملک در این مکان دوست داشتنی و تاریخی دارند. بریتانیایی ها به خصوص در قبرس شمالی که می تواند برای آنها خانه دوم باشد احساس راحتی می کنند ، جایی که در سمت چپ جاده رانندگی می کنند ، پوند استرلینگ در همه جا پذیرفته شده است و بیشتر مردم انگلیسی صحبت می کنند. زندگی در قبرس شمالی آسان است ، اما وقتی صحبت از خارج از کشور یا خرید خانه در یک کشور امن و زیبا صورت می گیرد ، قیمت همچنان مورد توجه عمده است و در این مورد قبرس شمالی یک برنده آشکار است. نیمه شمالی قبرس دارای برخی از بهترین سواحل ، تماشایی ترین مناظر در جزیره و در عین حال املاک و مستغلات در اینجا به دلیل سالها عدم اطمینان سیاسی با قیمتی بمراتب پایین تر از کشورهای اروپایی دیگر است. طی 40 سال گذشته قبرس به دو منطقه قومی تقسیم شده است ، جمهوری یونان-قبرس در جنوب و جمهوری ترک قبرس شمالی.

 

در جزیره قبرس صلح نزدیک است

در بخش سرمایه گذاری در قبرس شمالی، ملک قیمت پایینی دارد حتی ساخت و سازهای لوکس بزرگ با تمام وسایل اضافی ، تقریباً نیمی از قیمت ویلا های مشابه در جنوب و پایین تر از املاک مشابه در فرانسه ، اسپانیا یا پرتغال است.

اما اکنون قیمت ها رو به افزایش است زیرا ناظران تحولات سیاسی جدیدی را نشان می دهند که به نظر می رسد قبرس شمالی را به سمت اروپا می برد.

رهبران دو طرف وارد یک دور جدید مذاکرات با هدف حل و فصل تقسیم 40 ساله خود شده اند. امیدها بسیار زیاد است که یک توافق نامه تحت حمایت سازمان ملل متحد فدراسیون دو منطقه ای جدید قبرس را ایجاد کند ، که توسط دو کشور مساوی قبرس یونان و قبرس ترکیه تشکیل می شود. این به معنای پیوستن قبرس شمالی به عنوان یک عضو کاملاً شناخته شده در اتحادیه اروپا است.

شهر گیرنه قبرس شمالی

 

در سال 2004 ، پیشنهادی مشابه با عنوان برنامه آنان اولین رونق املاک قبرس را برانگیخت. متأسفانه اتحاد مجدد سرانجام توسط طرف یونان قبرس رد شد ، اما کسانی که در آن زمان املاک را در شمال خریداری کرده اند ، ارزش سرمایه گذاری خود را بیش از دو برابر دیدند.

در سال جاری ، هر دو طرف پیش از نشستن در مذاکرات تفصیلی ، توافق مشترکی را امضا کرده اند ، بنابراین چشم انداز توافق بسیار قوی تر است. نمایندگان املاک و مستغلات محلی در حال حاضر نشانه هایی از رونق جدید را مشاهده می کنند که امسال میزان فروش 25٪ و افزایش علاقه روسیه ، اسکاندیناوی و انگلیس افزایش یافته است.

بنابراین هرگز مثل الان زمان بهتری برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی وجود نداشته است. از این پیشنهاد ما براحتی نگذرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code


دسته بندی پروژه ها


نرخ ارز لحظه ای


پروژه های سرمایه گذاری قبرس شمالی


راهنما مهاجرت به قبرس شمالی


دانستنی های قبرس شمالی

بازار و مراکز خرید قبرس شمالی

بازار و مراکز خرید قبرس شمالی

تامین آب آشامیدنی در قبرس شمالی

تامین آب آشامیدنی در قبرس شمالی

error: امکان کپی برداری وجود ندارد!