آدرس:

قبرس شمالی ، فاماگوستا، اسکله ، خیابان مصطفی اورهان ، پلاک 66

مدارس قبرس شمالی

مدارس قبرس شمالی

مدارس قبرس شمالی

در سیستم تحصیلی قبرس همانند ایران مدارس دولتی و خصوصی متفاوتی زیر نظر وزارت اموزش قبرس مشغول به کار هستند ودر همه این مدارس زبانهای ترکی و انگلیسی تدریس میشوند.با این حال مدارس انگلیسی زبانی در قبرس وجود دارند که در انها کلیه دروس به زبان انگلیسی ارائه شده و دانش اموزان زبان ترکی را به عنوان یکی از دروس زبان در کنار سایر مباحث درسی میگذرانند.

سطح درسی در مدارس قبرس بر مبنای استانداردهای جهانی بوده و فارغ التحصیلان کالج های قبرس میتوانند به راحتی از دانشگاه های خوب دنیا پذیرش بگیرند چراکه مدرک این مدارس مورد تایید جهانی است.

سیستم آموزشی قبرس شمالی

مدرسه فارسی زبان در قبرس شمالی:

مدرسه فارسی زبان در قبرس شمالی وجود ندارد.مدارس انگلیسی زبان در شهرهای فاماگوستا و گیرنه روی هم نزدیک به 2000 دانش اموز موفق ایرانی دارند و اکثرا دانش اموزان در ابتدای ورود به این مدارس با زبانی جز زبان فارسی اشنایی نداشته اند.

مدارس در قبرس در ماه سپتامبر(نیمه دوم ) بازگشایی میشوند.معمولا اکثر مدارس برای دانش اموزان بین الملی خود، کلاس های زبان فوق برنامه دارند که این کلاسها در تابستان هم برقرار است. فرزند شما در تابستان سال قبل تا حدود با سیستم اموزشی و زبان انگلیسی اشنا میشوند و با توجه به بالاتر بودن سطح علمی مدارس ایران در مقایسه با مقطع تحصیلی به راحتی با محیط هماهنگ خواهد شد.

شهریه مدارس دولتی و خصوصی :

والدین در صورت اخذ اقامت قبرس میتوانند از مدارس دولتی قبرس برای فرزندان خود استفاده کنند و از این سیستم تحصیلی استاندارد برخوردار شوند. این مدارس تقریبا رایگان است.مواردی چون یونیفرم ،کتاب ، سرویس، بیمه، میتوانند هزینه های اندکی در بر داشته باشند.

مدارس خصوصی و انگلیسی زبان در قبرس در حدود 2500 تا  3500 پوند در سال با احتساب هزینه های جانبی (یونیفرم ، کتاب، بیمه ، سرویس )  ودر برخی دیگر حدود 13000لیر ترکیه تا 18000لیر ترکیه بسته به مقطع تحصیلی دانش اموز شهریه دریافت میکنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دسته بندی خدمات ما


راهنما مهاجرت به قبرس شمالی

معماری اسلامی

معماری اسلامی

معماری منظر

معماری منظر


پروژه های سرمایه گذاری قبرس شمالی

معماری اسلامی

معماری اسلامی

معماری منظر

معماری منظر


دانستنی های قبرس شمالی

شهر باستانی سالامیس قبرس شمالی

شهر باستانی سالامیس قبرس شمالی

بازدید از نمایشگاه بنز در قبرس شمالی

بازدید از نمایشگاه بنز در قبرس شمالی

error: امکان کپی برداری وجود ندارد!